John Frusciante přidá k letnímu EP ještě řadovku PBX Funicular Intaglio Zone

John Frusciante John Frusciante

Pokud jste tipovali, že épéčko s podivným názvem Letur Lefr, o němž jsme před týdnem informovali, bude pouhým předkrmem před něčím mnohem větším z dílny workoholika Johna Fruscianteho, měli jste pravdu. Ex-kytarista funkových Red Hot Chili Peppers totiž nyní odkryl další plány pro letošní rok - po letním EP vydá koncem září ještě regulérní řadovku. A název znovu spadá do kolonky těch divných - PBX Funicular Intaglio Zone.

Jak uvedl v dopise na svých stránkách, písně pro album nahrával již v minulém roce (písně pro EP jsou dokonce o rok starší) a vše si nahrával sám. Sám svou desku označuje termínem progresivní synth-pop, avšak jedním dechem dodává, že to o nahrávce vlastně nijak nevypovídá.

Před vydáním alba ještě bude zdarma ke stažení uveřejněna skladba Walls and Doors, jež měla být původně součástí nahrávky.

Zde si můžete prohlédnout tracklisty:

Letur Lefr

In Your Eyes

909 Day

Glowe

FM

In My Light

PBX Funicular Intaglio Zone

Intro/sabam

Hear say

Bike

Ratiug

Guitar

Mistakes

Uprane

Sam

Sum

Walls and Doors 29 (Bonus)

Ratiug (acapella) (Bonus)

A ještě něco na závěr, Omar Rodriguez-Lopez, kytarista The Mars Volta a také Fruscianteho dlouholetý kamarád, se letos nechal slyšet, že John má v zásobě asi 300-400 nevydaných skladeb. Je tedy možné, že výčet jeho nového materiálu se bude postupně ještě rozšiřovat.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.