John Frusciante přidá k letnímu EP ještě řadovku PBX Funicular Intaglio Zone

John Frusciante John Frusciante

Pokud jste tipovali, že épéčko s podivným názvem Letur Lefr, o němž jsme před týdnem informovali, bude pouhým předkrmem před něčím mnohem větším z dílny workoholika Johna Fruscianteho, měli jste pravdu. Ex-kytarista funkových Red Hot Chili Peppers totiž nyní odkryl další plány pro letošní rok - po letním EP vydá koncem září ještě regulérní řadovku. A název znovu spadá do kolonky těch divných - PBX Funicular Intaglio Zone.

Jak uvedl v dopise na svých stránkách, písně pro album nahrával již v minulém roce (písně pro EP jsou dokonce o rok starší) a vše si nahrával sám. Sám svou desku označuje termínem progresivní synth-pop, avšak jedním dechem dodává, že to o nahrávce vlastně nijak nevypovídá.

Před vydáním alba ještě bude zdarma ke stažení uveřejněna skladba Walls and Doors, jež měla být původně součástí nahrávky.

Zde si můžete prohlédnout tracklisty:

Letur Lefr

In Your Eyes

909 Day

Glowe

FM

In My Light

PBX Funicular Intaglio Zone

Intro/sabam

Hear say

Bike

Ratiug

Guitar

Mistakes

Uprane

Sam

Sum

Walls and Doors 29 (Bonus)

Ratiug (acapella) (Bonus)

A ještě něco na závěr, Omar Rodriguez-Lopez, kytarista The Mars Volta a také Fruscianteho dlouholetý kamarád, se letos nechal slyšet, že John má v zásobě asi 300-400 nevydaných skladeb. Je tedy možné, že výčet jeho nového materiálu se bude postupně ještě rozšiřovat.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.