John Frusciante - The Past Recedes

Zajímá vás ještě současná tvorba Johna Fruscianteho? Od své nahrávky The Empyrean se většině svých posluchačů vcelku odcizil, s deskou PBX Funicular Integlio Zone či épéčky Outsides a Letur-Lefr se dokonce v mém okolí vyrojily spekulace, že musí být znovu na drogách. No, nemyslím si, že je to tak žhavé, pro tvorbu experimentální hudby člověk nemusí zrovna brát drogy. Mně se PBX vcelku líbilo, i když kvalit jeho předchozích počinů nedosahuje. Nicméně, plně respektuju, že má chuť objevovat a zkoušet nové a nové věci. Proč ne, vydávat pořád dokola podobné nahrávky musí člověka prostě někdy omrzet.

Dnešním songem dne je The Past Recedes z desky Curtains, která dost možná zůstane jeho posledním akustickým počinem vůbec.

A pokud ještě nevíte, v dubnu se nabitý katalog Fruscianteho sólových nahrávek zase rozroste: John Frusciante - Enclosure

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.