Kanadští Lightning Dust s projektem Coypu Bena Chasnyho v říjnu v Praze

Lightning Dust Lightning Dust

Lightning Dust, dvojice pocházející z Kanady, k nám přiveze svou aktuální desku Fantasy. Zpěvačka Amber Webber a Josh Wells, kteří jsou úzce spojení i s kapelou Black Mountain (ta u nás už dříve hrála na Rock For People a naposledy v Lucerna Music Baru v roce 2011), vystoupí v pražském klubu Chapeau Rouge 16. října s doprovodnou kapelou.

O jejich letošní novince Fantasy jsme psali zde, kde si můžete poslechnout i singl Diamond. Indie rockové duo nabízející melodičtější a intimnější skladby než tvrdší kytarovka Black Mountain dosud nahrálo tři studiová alba.

Společnost jim bude dělat nový projekt Bena Chasnyho (dříve Six Organs of Admittance) a Fabrizia Palumba z italské skupiny Larsen vystupující pod názvem Coypu. Organizátoři z klubu Chapeau Rouge hlásí, že „Coypu jsou téměř výhradně instrumentální záležitost s výrazně filmovou náladou a neopakovatelnou atmosférou někde mezi díly Philipa Glasse, Briana Ena či Andrzeje Korzynskiho.

Vstupenky za 300 korun jsou k dispozici v síti Ticketstream a obchodě Rekomando. Na místě budou za 350 Kč.

Lightning Dust+ Coypu, Praha – Chapeau Rouge, 16. 10. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.