Psychedelický indie projekt Unknown Mortal Orchestra zahraje v Praze

Pražský klub Chapeau Rouge přivítá další kapelu ze stáje amerického indie labelu Jagjaguwar. Bude to psychedelický rock v podobě Unknown Mortal Orchestra, tedy seskupení, jehož členové pocházejí z USA a Nového Zélandu. Trojice, kterou tvoří zpěvák a kytarista Ruban Nielson, basák Jake Portrait a bubeník Riley Geare, vydala v roce 2011 eponymní debutové album a letos v únoru přišla na svět novinka jednoduše pojmenovaná podle pořadového čísla II.

Na koncertě bude kapela také prodávat jako raritní nahrávku nejnovější EP Blue Record v limitované edici na vinylu. EP obsahuje některé skladby z druhé řadovky a coververze v akustických aranžmá. Unknown Mortal Orchestra zahrají v Praze 15. listopadu, předskakovat jim bude holandská pop-garážovka Mozes and The Firstborn.

Vstupenky za 298 Kč plus poplatky seženete v předprodejní síti Ticketpro nebo na facebookové stránce pořádající agentury Fource Entertainment.

Unknown Mortal Orchestra+Mozes and The Firstborn, Praha – Chapeau Rouge, 15. 11. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.