Kanye West překvapil novou skladbou FACTS

Kanye West překvapil novou skladbou FACTS

Na Nový rok…o jednu Kanyeho skladbu více. Už loni touto dobou rapper zveřejnil Only One, svou spolupráci s Paulem McCartneym a od té doby se pomalu objevují indicie k nové desce. Původně pojmenovaná So Help Me God se nyní stále ještě „pracovně“ nazývá SWISH, datum vydání zatím nevíme. Dnes však Kanye West na sebe opět upoutal pozornost, když vypustil na Soundcloud novou skladbu FACTS s referencemi ke známým osobnostem jako jsou Jimmy Fallon, Bill Cosby nebo fotbalista Odell Beckham.

Pro Kanyeho to byl perný rok, kdy musel čelit vlně nevole kvůli své pozici headlinera na britském Glastonbury. Navzdory tomu, že nebyl prvním rapperem, který nastoupil na slavnou Pyramid Stage, v Británii oznámení jeho vystoupení na festivalu rozvířilo vášnivou debatu a protesty. V únoru stihli ještě s Paulem McCartneym hostovat na Rihannině singlu FourFiveSeconds, který se má objevit i na novém Kanyeho albu. 

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.