Kanye West vydá SWISH již v únoru

Kanye West vydá SWISH již v únoru

Cesta k sedmé studiovce Kanyeho Westa byla dlouhá, s postupným odhalováním škály spolupracovníků, mezi nimiž jsou například rappeři Kendrick Lamar, Ty Dolla $ign, Theophilus London, bývalý brouk Paul McCartney nebo australská zpěvačka Sia. Nedlouho po zveřejnění další Kanyeho skladby FACTS (zdali bude na novém albu, se ještě dozvíme) je potvrzeno datum vydání desky na 11. února.

West během minulého roku vedle oficiálních singlů s Paulem McCartneym a Rihannou, vypustil také skladbu Wolves  (a spojil tak své jméno se značkou Adidas) v módní show, na níž rapper spolupracoval se svým speciálním vystoupením pojmenovaným Yeezy Season, naživo na Brit Awards poprvé předvedl all-star singl All Day a v září měla svou premiéru skladba Fade v Yeezy Season 2. Na jeho předchozí album Yeezus se vůbec loni zveřejněné skladby neustále odkazují.

Kanye West - SWISH Kanye West - SWISH

Měsíc před vydáním SWISH Kanye přichází s ideou vypouštět nové skladby v sérii vždy v pátek. Zatím můžeme slyšet Real Friends s Ty Dolla $ign a ukázku No More Parties in L.A., kde sekunduje v duetu Kendrick Lamar. Tuto porci zveřejnil Kanye 8. ledna a podle všeho se zamiloval do plovoucí ambientně znějící elektroniky, na další výtvory z jeho dílny zatím čekáme.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.