Kanye West spojil síly s Paulem McCartneym a Rihannou

Paul McCartney na kytaře, Rihanna a Kanye West na vokálech a v doprovodu kalifornský rapper a producent Ty Dolla $ign a Dave Longstreth z Dirty Projectors. Zní vám to jako lákavá kombinace? Právě taková je novinka FourFiveSeconds, kde uslyšíte vliv každého ze zmíněných umělců (dokonce v jedné části velmi zřetelný styl Dirty Projectors) a Kanye tentokrát nerapuje, ale zpívá. Píseň vyšla skrze iTunes na oficiálním webu Rihanny, ale podle Paula McCartneyho by se měla objevit na novém albu Kanye Westa.  

Krátce po vydání se zpráva o této netradiční spolupráci rozšířila na různých hudebních i zpravodajských serverech a FourFiveSeconds bylo možné slyšet prostřednictvím youtube. V současnosti si tam píseň však už nepustíte, kvůli autorským právům byla zablokována. Nezbývá tedy, než si ji stáhnout z iTunes za poplatek nebo počkat na oficiální videoklip.

S Paulem McCartneym spolupracoval Kanye West už začátkem tohoto roku ve skladbě Only One.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.