Kapela Lucie ohlásila svůj návrat na scénu

Lucie, foto Universal Luciefoto: Universal

Máme dobré zprávy pro všechny fanoušky legendární kapely Lucie. David Koller, Robert Kodym, P. B. Ch. a Michal Dvořák včera společně prohlásili: „Po ocenění Akademií populární hudby Anděl jako skupina, interpret a album dvacetiletí a stále gradujícímu tlaku fanoušků chystá Lucie v původním složení velká překvapení. Chce tak potvrdit, že se vždy snažila být o krok napřed v osobitém pojetí hudby, nových technologií a koncertního provedení turné."

Kapela plánuje, že se bude postupně rozehrávat na menších akcích a koncertech pro charitu. Na jaro 2013 slibuje zatím blíže nespecifikovaným způsobem podpořit nadaci Tereza Maxová dětem.

Na velké celorepublikové turné a nové album si ale budeme muset ještě nejméně rok počkat. A jestli se do toho Lucie vůbec bude pouštět, to zatím není potvrzeno. Jisté je, že se členové kapely budou nadále věnovat svým vlastním projektům, Robert Kodym tedy Wanastovým vjecem, Dvořák Vivaldiannu a Koller sólové dráze.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.