Startuje třetí ročník Českého YouTube Festu pro mladé kapely

Český YouTube Fest nabízí mladým kapelám a interpretům ukázat, co v nich je a v případě úspěchu možnost zahrát si na pódiích velkých letních festivalů. Letos mezi vybrané festivaly přibyl maďarský Sziget. Poprvé je také možné přihlašovat skladby nejen v češtině, ale v jakémkoliv cizím jazyce.  Své videoklipy můžete nahrávat do 7. května na kanálu youtube.cz/ceskyfest.

Z přihlášených videí vybere do 20. května porota v čele se skupinou Lucie patnáct nejlepších, kteří postoupí do finále. O tom, kdo si zahraje na letních festivalech, rozhodnou diváci svými hlasy na kanálu Českého YouTubeFestu. Vítěze čekají pódia na Rock For People, Jam Rocku, United Islands České Spořitelny a na již zmíněném Szigetu. Slavnostní vyhlášení se uskuteční 12. června v rámci udílení Výročních cen OSA 2012 v divadle Hybernia.

Český YouTube Fest je projektem portálu Bandzone.cz, českého Googlu a OSA. Vítězem loňského YouTube Festu se stala kapela Bek Ofis s písní Náhradník, která také zasedne v porotě vedle producenta Borise Carloffa a skupiny Lucie.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.