Lucie ohlásila comebackové turné na příští rok

Lucie, foto Universal Luciefoto: Universal

Skupina Lucie ve složení David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P. B. Ch. to myslí s návratem zcela vážně. Na příští rok naplánovala comebackové turné, které bude zahrnovat Košice, Bratislavu, Ostravu, Brno a Prahu. Koncerty se uskuteční v květnu a červnu 2014.

Do té doby ještě uplyne hodně času, který kapela chce zkrátit vydáním reedicí svých desek na podzim a už od 1. června začne jejich distribuce v digitální podobě. Na příští rok se rovněž chystá série televizních pořadů o Lucii.

Na turné je naplánována ohnivá show a hydraulické pódium, vybavení poveze 21 kamionů. Koncerty by měly být dvouhodinové a v některých písní bude hostovat na bicích Kollerův syn Adam.

Vstupenky v cenách od 590 – 1290 Kč budou k dostání už od zítřka, na pražský koncert je bude prodávat Sazka Ticket, na ostatní vystoupení pak síť Ticketpro v České republice a Ticketportal na Slovensku.

Lucie na turné 2014:

26/05 Košice,  Steel Aréna

29/05 Bratislava, Slovnaft Aréna

01/06 Ostrava, ČEZ Aréna

04/06 Brno, Kajot Arena

10/06 Praha, O2 arena

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.