Karnivool startují evropské turné. Zahrají v Praze i Bratislavě

Karnivool Karnivool

V našich končinách dosud nepříliš známí prog-rockoví Karnivool přijedou 18. června do pražského Paláce Akropolis a o den později do bratislavského klubu Randal představit své loni vydané album Asymmetry. Pro své matematické struktury a post-metalové polohy jsou Karnivool nezřídka připodobňovaní k takovým jménům jako jsou Tool nebo Meshuggah. Na nejnovějším albu se ale jako již několikrát v minulosti odklání od schémat předešlého materiálu a ukazují, že je lze s čistým svědomím zařadit po bok těch největších jmen progresivní scény.

Zatímco na Slovensku se skupina představí úplně poprvé, české publikum nažhavila pětice z australského Perthu předvedením apokalyptického singlu We Are k albu Asymmetry už před rokem v Lucerně. Zvuk posledního alba má na svědomí producent Nick DiDia, který vedle hledání zvuku Korn, Pearl Jam nebo Audioslave zprodukoval také největší a patrně i poslední kompilaci mapující slávu amerických Rage Against The Machine.

Jako předkapely se 18. června v Akropoli představí the.switch a 19. června v klubu Randal Symbiosis. Vstupenky na oba koncerty jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

Karnivool, Praha - Palác Akropolis, 18. 6. 14

Karnivool, Bratislava - Randal, 19. 6. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.