Kdo ovládá elektronickou hudbu? Synth Library Prague zve na vrchol vzdělávacího roku

Mary C, Synth Library Prague Mary C, Synth Library Prague

Letos zahájila v Praze svou činnost knihovna syntezátorů ve Zvuku na Krymské a registrovaní členové ji mohou pravidelně využívat ke studiu nejrůznějších syntezátorů nebo navštěvovat nejrůznější přednášky a workshopy. Důležitým tématem Synth Library Prague je i pestrost na hudební scéně, a to v oblasti tvůrčích přístupů a nástrojů, ale také, co se identit týče. V září byl v Synth Library zahájen projekt TRIGGER-SYSTEM, který sdružuje dvanáct převážně českých hudebnic, ty se společně vzdělávají a diskutují.

Program vyvrcholí ve čtvrtek přednáškou Kdo ovládá elektronickou hudbu v Americkém centru a v sobotu společným koncertem Trigger Live v klubu Punctum, kde bude také pokřtěn nový časopis Trigger věnovaný hudebnicím, hudebním technologiím, diverzitě i společenským změnám. Vystoupí AI-FEN, Alissa DeRubeis, Awali, Enchanted Lands, Hana Lukaščíková, it@.ki, Margo, mʊdʌki, Natálie Pleváková, Nikol Štrobachová aka Bruno, Never Sol, Ursula Sereghy a Mary C, která mimo jiné za stojí za Synth Library.

Podrobnosti k jednotlivým večerům nabízí události na facebooku odkázané níže.

Kdo ovládá hudbu, Praha – Americké centrum, 30. 11. 18
Trigger Live, Praha – Punctum, 1. 12. 18
Various Artists w/ Tatsuya Takahashi, Praha – Punctum, 5. 12. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.