King Krule se svým bratrem vydávají pod jménem A New Place 2 Drown album a knihu

King Krule se svým bratrem vydávají pod jménem A New Place 2 Drown album a knihu

Taky už vám bylo smutno po tom sympatickém zrzkovi s nezvykle hlubokým hlasem, který v šestnácti všechny pobláznil jako Zoo Kid a o pár let později jako King Krule? Teď se vrací. Ale není Kingem Krulem, nýbrž víc sám sebou – používá momentálně své občanské jméno Archy Marshall. A potom je tu ještě Jack Marshall, jeho starší bratr.

Archy a Jack dali dohromady projekt A New Place 2 Drown. Jeho součástí je album (to má na starosti Archy), kniha (na té se podílel hlavně Jack) a taky krátký film v režii Willa Robsona Scotta. Tohle všechno vyšlo včera, takže to případně ještě stihnete koupit jako vánoční dárek.

Kniha zahrnuje kresby, koláže, fotky a taky verše obou zrzavých bratrů. Berte to jako pozvánku do světa sourozenců, kteří navzájem inspirují jeden druhého, a do světa jižního Londýna prožívaného emotivní náctiletou duší.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.