Kings of Leon dokončují novou desku

Cenou Grammy ověnčení američtí rockeři Kings of Leon dokončují svou další studiovou desku. Doposud nepojmenovaný přírůstek do diskografie vyjde v průběhu září. Pro magazín NME to prozradil baskytarista Jared Followill.

Šestá studiová nahrávka je již hotová a probíhají poslední kosmetické úpravy. „Myslel jsem, že nahrajeme vyzrálé album, ale jsem udiven, jak mladistvě zní. Je to jako mix Youth and Young Manhood a Because of the Times,“ přirovnává Jared Followill čerstvou desku k prvnímu a třetímu albu kapely.

Fanoušky Kings of Leon jistě potěší, že vedle nové desky chystá rodinná formace, sestávající ze tří bratrů a jejich bratrance, vydat 13. května také bilancující box-set, který bude obsahovat jednak všech doposud pět vydaných desek, jednak DVD ze čtyři roky starého londýnského koncertu.

Připomeňme, že kapela vystoupí na letošním ročníku polského festivalu Heineken Open'er, který se uskuteční od 3. do 6. července na letišti Kosakowo v Gdyni.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.