Nick Cave and The Bad Seeds také na polském Openeru

Nick Cave & The Bad Seeds, foto Steve Gullick Nick Cave & The Bad Seedsfoto: Steve Gullick

Polský festival Heineken Open'er přidal dalšího významného headlinera do své sestavy. Připomeňme, že na letošní ročník už jsou ohlášení Queens Of The Stone Age, Blur a nově také Nick Cave se svými The Bad Seeds, který zde představí svou únorovou novinku Push The Sky Away.

  

Početné publikum budou mít jistě i Kings of Lion a Arctic Monkeys, britské zastoupení posílí ještě Alt-J, Editors, Skunk Anansie a dubstepové duo Disclosure, americkou scénu potom Animal Collective, Modest Mouse a rapper Kendrick Lamar. Své želízko v ohni tu bude mít i Austrálie, a to v podobě jednoho z nejnadějnějších objevů místní psychedelické kytarové scény, kterým jsou Tame Impala. Folkaře potěší Devendra Banhart a pořádající zemi zastupují zatím dvě jména, rockeři Hey a zpěvačka Maria Peszek.

Vstupenky na čtyři dny koupíte za 470 zł (114 €) bez kempingu nebo za 550 zł (133 €) s šestidenním kempingem. V prodeji jsou i jednodenní lístky za 189 zł (46 €). Ve formě e-ticketů jsou k dostání na webu festivalu.

Heineken Open’er Festival, Gdynia (PL) – lotnisko Kosakowo, 3. – 6. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.