Koncert Rogera Waterse se přesouvá do O2 areny

Dlouho dopředu ohlášený koncert Rogera Waterse stanovený na 7. srpna se přesouvá z pražské Synot Tip Arény do O2 areny. Důvody jsou produkční a technické, pořadatelé vysvětlují tento krok následovně:

Důvodem přesunutí koncertu je především fakt, že představení The Wall je nutno uskutečnit celé za naprosté tmy. Vzhledem k tomu, že v Praze je stanoven noční klid již na 22. hodinu, nebylo by možné toto představení v nejvyšší kvalitě odehrát.

Více informací ke konceptu koncertu najdete zde.

Kapacita O2 Areny je nižší než v případně Synot Tip Areny, koncert je tedy nyní téměř vyprodán. Poslední vstupenky půjdou do prodeje 11. června a budou k dispozici pouze v síti Sazka Ticket. Běžné lístky ke stání a stání u pódia zůstávají v platnosti. Vstupenky kategorie Gold a Platinum je nutné vyměnit, podrobnosti najdete na stránkách pořadatelské agentury Live Nation nebo na pokladně O2 areny.  

Roger Waters, Praha - O2 arena, 7. 8. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.