Koncerty Nine Inch Nails či Queens of the Stone Age budou streamovány z Lollapaloozy

Nine Inch Nails Nine Inch Nails

Lollapalooza – každoroční víkendová hudební akce, která se koná v Chicagu a jeden z největších festivalů na světě, nabídne letos opět hvězdný line-up. A přestože to nemáme do Ameriky zrovna co by kamenem dohodil, pokud vám nevadí probdít noc, koncerty z tohoto festivalu budou počínaje dnešním večerem streamovány online.  

Co všechno uvidíte na oficiálním YouTube kanálu Lollapaloozy? Kapely jako Crystals Castles, Imagine Dragons, Queens of the Stone Age, The National, Alt-J nebo Two Door Cinema Club v těch „dřívějších“ večerních hodinách. Headlineři vychází kvůli časovému posunu spíše do brzkých ranních hodin, ale komu se nechce spát, je to nabídka lákavá, posuďte sami: dnes Nine Inch Nails s aktuálním setem, na kterém hrají i první nové skladby, v sobotu Mumford and Sons, v neděli mezi druhou a čtvrtou hodinou Vampire Weekend a The Cure. Přesné časy a kompletní seznam streamovaných koncertů najdete na serveru NME v lokálním britském čase, takže stačí přidat hodinu a víte, kdy máte „naladit“ u nás.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.