Rostam z Vampire Weekend zveřejnil sólovou skladbu EOS

Vampire Weekend Vampire Weekend

Vampire Weekend občas zmiňují, že nové album, následující po jejich desce Modern Vampires of the City ověnčené cenou Grammy, bude, ale detaily i přibližný termín si zatím nechávají pro sebe. Členové skupiny však rozhodně nezahálí. Multiinstrumentalista Rostam Batmanglij nezůstává pozadu za baskytaristou Chrisem Baiem, který loni vydal sólovku The Names.

Možná je to nenápadná indicie k jeho vlastnímu počinu nebo jen samovolná inspirace, ale také Rostam před několika dny zveřejnil sólovou skladbu EOS, celkově svou třetí v pořadí. Ozvuky alba Modern Vampires of the City jsou stále dost slyšitelné, zrovna jako sborový zpěv, který písni dodává celestiální atmosféru. Na dotazy ohledně případné nahrávky domovské skupiny Rostam dodává: „Doufám, že uděláme desku, která bude v interakci s kulturou na makro úrovni. To je to, k čemu směřovat.“ 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.