Koupit, vyměnit nebo si zadarmo odnést CD, kazety a vinyly? V pátek v Chapeau Rouge na Audiomartu!

Chapeau Rouge Chapeau Rouge

Máte doma přebytečná CD, kazety nebo vinyly, na které se zbytečně práší? Rádi byste nakrmili své rozmlsané přehrávače nějakou zajímavou hudbou? Chcete podpořit nezávislá vydavatelství a distribuce? Díky pražskému klubu Chapeau Rouge můžete udělat třeba všechno naráz.

Již tento pátek se tam od pěti hodin odpoledne koná Audiomart, aneb „hudební recyklace: hrabárna, výměna a bazar hudebních nosičů.“ O co půjde? Zváni jsou fanoušci všech hudebních žánrů, od metalu přes pop až ke klasice. Každý účastník Audiomartu si může přinést libovolný počet nosičů a také si jich několik odnést. Další možností je výměna a bazar hudebních nahrávek. Na své si přijdou i vyznavači moderních technologií – nezapomeňte si s sebou vzít flashdisk, neboť v prostoru klubu najdete také Hudební skladiště, počítač, z nějž si budete moci uložit cokoli, co vás zaujme. První patro klubu bude zasvěceno prodejním stánkům nezávislých hudebních vydavatelství (Starcastic Bigg Bos, Polí5 nebo Bleeding Ear).

A protože bez živé hudby to není ono, celou akci od 17:00 do 23:00 doprovodí šumperské rock’n’rollové trio Genius Mess Poets, post-rockoví Ufajr z Prahy a undergroundový elektro hip-hop v podání Vložte kočku. Noc až do šesté ranní hodiny bude patřit francouzským The Killers Rabbits, Bullwack (UK) a domácím The Fakes a Dubsteblog DJs.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.