Lázeňská procedura jinak. LUHOvaný Vincent poosmé v Luhačovicích

Lázeňská procedura jinak. LUHOvaný Vincent poosmé v Luhačovicích

Již poosmé se na přelomu června a července promísí v Luhačovicích postarší lázenští hosté s převážně mladší generací rejdící na LUHOvaném Vincentovi. Tradiční festival jako obvykle nabídne pestrý program, rozprostřený do všech koutů lázeňského městečka.

Hudebně se můžeme těšit na live coding Kolektivu, nespoutaný synth-jazzový vír Flush Buttons, rakouského elektro-jazzového producenta Sixtus Preiss, dronově-ambientní spolupráci Dreare meets Izanasz, vibrafonového mága Stroona, folklórní vizionářství Ivany Mer či netuctové DJské sety Formy Evy Porating. K tomu si připočtěte třeba autorské čtení Zuzany Fuksové (ČokoVoko) z její knihy Cítím se jako Ulrike Meinhof, návštěvu z olomouckého PAFu, workshopy live codingu, dostatek divadla, filmu, performancí, přednášek a dalších aktivit, včetně společného plavání.

Vstupenky se dají koupit v předprodeji i na místě (tam pochopitelně o něco dráž, za 450 Kč), přičemž je také možnost si pořídit lístek jen na jeden den, případně jedno konkrétní představení.

8. LUHOvaný Vincent, Luhačovice – různá místa, 29. 6. – 2. 7. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.