Lázeňské město Luhačovice zve na festival Luhovaný Vincent, začíná už v pátek

Luhovaný Vincent, foto https://www.facebook.com/luhovanyvincent Luhovaný Vincentfoto: https://www.facebook.com/luhovanyvincent

Jestli nemáte náladu na davy, které vám na obřích festivalech budou funět za krk a šlapat po palcích, máme pro vás tip na něco menšího. Luhačovice lákají na šestý ročník multižánrového festivalu Luhovaný Vincent, takže balte batohy, začíná se už za pár dní.

Dlouhou dobu patřil letní kulturní program hlavně lázeňským hostům, což se ale před šesti lety změnilo a v Luhačovicích si teď přijdou na své i příznivci alternativnějších choutek. Luhovaný Vincent startuje ve čtvrtek večer venkovním promítáním, hlavní program poběží od pátku do neděle a bude plný filmů, vernisáží, přednášek, workshopů, divadelních představení a taky hudby.

Páteční hudební program obstarají Strangers in the City, Subject Lost, VIYU a polské duo RSS Boys, v sobotu pak zahrají 1flfsoap, Kaplan Bros. a Kyklos Galaktikos.

Vstupenky seženete na místě – třídenní vás přijde na 250 korun, koupit se dají dvoudenní i jednodenní, vstupné se bude prodávat rovněž na jednotlivé akce.

Luhovaný Vincent, Luhačovice – různá místa, 10. –12. 7. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.