Letošní Berlin festival nabídne Primal Scream, Suede či Mogwai

Druhý týden v září se v Berlíně uskuteční již sedmý ročník Berlin festivalu. Centrem dění bude stejně jako v předchozích letech letiště Templehof, letos se však festival rozroste i do ulic německé metropole a v jeho rámci bude možné zdarma navštívit na třicet klubů po celém městě. Spolupořadatelem je věhlasná agentura Festival Republic, která má pod palcem festivaly jako jsou Reading či Leeds.

Hlavními hvězdami budou britpopoví veteráni Suede, kteří se chystají odprezentovat své největší hity. Naopak psychedeličtí Primal Scream využijí festival k výročí jejich dvacet let starého alba Screamadelica, které při této příležitosti celé přehrají. Dále se můžeme těšit na americké Battles, post-rockové Mogwai, opěvované nováčky The Drums, belgické dEUS či britské post-punkové legendy Wire.

Na své si přijdou také fanoušci elektroniky – představí se kupříkladu rakouští Kruder & Dorfmeister, Apparat Band, německý Pantha du Prince či americký dubstep Skrillex.

Vstupenky jsou k mání za 89 Eur a jsou k dostání v síti Eventim či na stránkách festivalu.

Berlin festival, Berlin (DE) - letiště Templehof, 9.–10. 9. 11

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.