Manon Meurt a Luvver popřejí Roxy, chystají speciální AV sety

Manon Meurt, ESNS 2019 Manon Meurt, ESNS 2019 Libor Galia

Česko-slovenský den je tradičně součástí říjnových narozenin Roxy. Tentokrát jej ovládnou rakovničtí Manon Meurt a slovenská post-indie formace Luvver. Obě kapely si připravují k narozeninám speciální sety.

Manon Meurt ve spolupráci s VJkou Ver využijí projekci k live audiovizuálnímu představení. Unikátnost koncertu podtrhne i jeho nadstandardní délka, díky níž zazní poprvé i písně z chystaného alba. Dozráli v jednu z nejzajímavějších českých kapel, jejich debut MMXVIII (2018) byl nominován na Cenu Anděl či Cenu Apollo. „Bude to největší koncert kapely za dlouhou dobu. Máme z toho velkou radost, protože to je věc, kterou jsme chtěli zrealizovat už dlouho. Bude to velký, temný a majestátní,” zní od Manon Meurt.

Nitranští Luvver doplní své vystoupení o speciální light show. Luvver jsou rozkročeni mezi indie melancholií, svěží popovou rytmikou a snovou elektronikou. Kdo byl v létě na Pohodě, Grapu nebo viděl Luvver předskakovat Bastille, už ví, že jde o jednu z nejslibnější kapel na sever od Dunaje.

Důvodů, proč na konci října zapadnout do bývalého biografu v Dlouhé, který si už 27. rokem říká Roxy, je mnohem víc. Letos pražský klub slaví s Tangerine Dream, Rebekah nebo Black Sun Empire.

Manon Meurt + Luvver, Praha – Roxy, 24. 10. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.