Meziprostor 2021. Setkávání bez hranic

Meziprostor 2021. Setkávání bez hranic foto: Meziprostor

Festival Meziprostor chce být místem pro setkávání všech bez rozdílů, je meziprostorem pro překračování hranic. „Tam, kde svoboda není jen prázdný pojem a kde náboženství, politikaření a masová kultura nenahrazují hledání pravdy, sociální spravedlnost a umění,“ hlásí jejich manifest.

Akce, která proběhne v polovině července ve Skalákově mlýně, propojí nejen návštěvníky, ale také všechny úhly kultury. V programu lze najít diskuzi o digitalizaci přírody, workshopy a dílny na různá témata, přednášky, výstavy a ze všeho nejvíc bude hudby. Podle zatím oznámeného line-upu budou ostatní aktivity doprovázet hlavně projekty tvrdších stylů a neokoukaných jmen.

Představí se žánrově ušpinění, popoví i psychedeličtí pankáči Chorobopop, post-punk DIIST, noise-rockoví Triyoda nebo punkový písničkář Fany Fanés. Jediným ohlášeným zahraničním jménem jsou hardcoroví Park+Riot z Lipska. Aktuální kompletní program je k dispozici na stránkách festivalu.

Meziprostor, Skalákův mlýn (Meziříčko), 15.–18. 7. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.