Mystery Jets vydají koncertní album z turné k Radlands

Mystery Jets – Live at The Royal Festival Hall Mystery Jets – Live at The Royal Festival Hall

Po čtyřech studiových nahrávkách vydává britská indie kytarovka Mystery Jets koncertní album, které ponese název Mystery Jets – Live at The Royal Festival Hall. Je to záznam listopadového vystoupení, jež bylo součástí turné k jejich loňské desce Radlands. Na živáku se objeví skladby ze tří alb a také hosté, které si kapela na koncert pozvala, včetně zpěváka Tribes Johnnyho Lloyda, jenž si zahrál sólovou kytaru v písni Sister Everett. Album vyjde 20. dubna v limitovaném počtu 500 kusů s designem navrženým skupinou na vinylu a v digitální podobě.

Nahrávka vznikla k příležitosti Record Store Day (Den hudebních obchodů), který má svou tradici v USA a Británii, kde je zejména festivalovou oslavou nezávislých labelů. „Rádi jsme součástí události, jež se každým rokem rozšiřuje a je dokladem toho, že album je fyzickou a hmatatelnou formou umění, jakou si zaslouží být,“ komentuje akci frontman Mystery Jets Blaine Harrison. Zdá se, že fyzické hudební nosiče ještě nejsou ztraceny v nenávratnu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.