Návrat do ráje. Scott McCloud je zpět s Paramount Styles

Návrat do ráje. Scott McCloud je zpět s Paramount Styles

Kytarista a zpěvák Scott McCloud zapsal dějiny post-punku perem zkušeného barda v kapelách Soulside, Girls Against Boys, New Wet Kojak či právě Paramount Styles. Svým charakteristickým šepotem zpívá písně od srdce v úsporném kytarovém provedení. V Praze přivítají jeho kapelu jako trio na strahovské Sedmičce 1. září spolu s Jiřím Imlaufem z Houpacích koní. Charisma jedno vedle druhého. Do brněnského Kabinetu Múz se vrací po dvou letech se sólovým vystoupením 4. září pro všechny drunx, whores and MZK people. Akustika, cello, basa a pár geniálních songů. „Když se rezignace promění ve smíření, strom se znova zazelená a vítr zase zašumí,“ předčítají z Kabinetu Múz. V Brně Scotta doprovodí Aran Epochal, který přiveze experimentální, minimalistický folk – „písničky měkce poskládaný mezi jehličím a kůrou.“

Slávu večera dotvoří sólový koncert Štěpána Pařízka, který brázdí města a dědiny v kapelách Čau Česko, Ghost of you a Chief Bromden. Jako Slav zahraje své písně, které nikdy nemají stejný setlist, v obnažené podobě.  

Pokud vám hlavní město a největší moravská vesnice nestačí, Paramount Styles Trio i s Aran Epochal a navíc s olomouckou kapelou Zhasni a ostravskou kytarovou bandou Tilikum bude možné slyšet o den později také v Rožnově pod Radhoštěm.

Paramount Styles Trio + Jiří Imlauf, Praha – Klub 007 Strahov, 1. 9. 20
Paramount Styles Solo + Aran Epochal + Slav, Brno – Kabinet Múz, 4. 9. 20
Paramount Styles Trio + Aran Epochal + Zhasni + Tilikum, Rožnov pod Radhoštěm – Vrátnice music club, 5. 9 .20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.