No Distance Paradise vydávají druhou desku Pieces. Pokřtí ji v Praze a Olomouci

No Distance Paradise No Distance Paradise Václav Jirásek

Populární olomoucká kapela No Distance Paradise vydá 16. listopadu novou desku Pieces. Pokřtí ji o den dříve v Praze a 26. listopadu v Olomouci. Po kritiky vřele přijatému debutu Challenge Gravity z roku 2013 se skupina posouvá jak zvukově, tak žánrově. „Celé tříleté období, které jsme na desce pracovali, byl souběh střípků, jež do sebe samovolně zapadaly,“ vysvětluje název alba frontman kapely Marcel Procházka. 

Deska se natáčela ve studiích Animan Tomáše Neuwertha a Gui-tón jeho bratra Dušana, který desku produkoval. „Mám rád dobrý pop, chytlavé písně a zpěváky, kteří mají výraz a charisma. To jsou No Distance Paradise na albu Pieces,“ vyjádřil se Dušan Neuwerth. 

Na desce, jež obsahuje devět skladeb a vydává ji vydavatelství X Production, hostoval bubeník Tomáš Neuwerth a Jiří Kouba ze Sunshine. Zvukově se kapela přesunula od jasných kytarových riffů k zamyšlenějším skladbám. Přímočarý songwriting zejména ve druhé části desky však zůstává. 

K druhému albu skupina nedávno zveřejnila videoklip k písni Hold Back, který režíroval Vít Hradil. No Distance Paradise Pieces pokřtí 15. listopadu v pražském klubu Cross a 26. listopadu v olomouckém S-klubu.

No Distance Paradise – křest alba, Praha – Cross, 15. 11. 16
No Distance Paradise – křest alba, Olomouce – S-klub, 26. 11. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.