Festival Letiště nabírá novou sílu, kromě domácích jmen poprvé přiváží i zahraniční hosty

Letiště 2017 Letiště 2017 https://www.facebook.com/letistefest/

Není letiště jako letiště. Přistávací plocha u Hranic na Moravě se 18. a 19. srpna promění na místo, kde proběhne už čtvrtý ročník multižánrového festivalu progresivní hudby Letiště. Od loňska se festival opět rozrostl na dvoudenní akci a poprvé bude taky se zahraničními jmény v line-upu. To je důkaz, že navzdory tomu, že se mu v minulých letech víc než nedařilo s počasím, organizátoři se nevzdávají.

Díky spolupráci s bookingovou společností Everything Goes booking tak letošní program obsahuje třeba rakouského producenta Monophobe, britského producenta jménem kidkanevil nebo indie kapelu Dolu Kadehi Ters Tut, se kterou si můžete dát intenzivní kurz turečtiny.

Z domácích jmen (z nich celá řada pochází právě z blízkosti Hranic) se můžete těšit na November 2nd, Kapitána Dema, Flash the Readies, No Distance Paradise, Françoise Svalise, Himalayan Dalai Lama nebo TMA (a tmu taky). Od slovenských sousedů přijede producent(ka) B-komplex nebo rozverná lamačka srdcí Katarzia. Česko-slovensko-americké hiphopovo soulové vlny se slejí u The High Corporation.

Kompletní seznam lákadel najdete na stránkách festivalu, tamtéž taky pořídíte vstupenky.

Letiště, Drahotuše u Hranic na Moravě – letiště, 18.–19. 8. 17

 

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.