PSH, Flash The Readies, Acoustic Fields či vizuální návrat Nylon Jail. Léto v Olomouci odstartuje WaveBEAT

PSH, Flash The Readies, Acoustic Fields či vizuální návrat Nylon Jail. Léto v Olomouci odstartuje WaveBEAT

Hanácká metropole, kterou každoročně navštěvují desítky studentů tamější univerzity, nezahálí ani s koncem semestru. Právě naopak. S přicházejícím létem to chce ještě využít poslední dny, než vyprší smlouva o kolejném či nájmu, nic neřešit a vyrazit s přáteli za dobrou muzikou. S touto ideou přišli organizátoři nultého ročníku festivalu WaveBEAT, který již za pár dní rozezní olomoucké letní kino.

Celkem devět kapel dělících se o dvě stage začnou svůj program dvě hodiny po poledni. Návštěvníci se mohou těšit třeba na Davida Kollera, klasiku českého hip hopu v podobě PSH, nebudou chybět ani domácí No Distance Paradise, kteří nabudí letní dávkou indie, či postrockoví mágové Flash The Readies, folkové downtempo v kombinaci s uhrančivými vokály představí Acoustic Fields, na pozitivní taneční vlnu naladí Two Men.

Mimo hudební stage je pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program – design market či dětský koutek, na které je vstupné zdarma, po západu slunce pak proběhne premiéra nového klipu vracejících se Nylon Jail, hra se světlem nebo s ohněm v podobě lightshow a fireshow. Celý festival je taktéž zahajovacím ceremoniálem k otevření nové sezóny olomouckého letního kina. Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 300 Kč, na místě pak o stovku dráž.

WaveBEAT Festival, Olomouc – Letní kino, 18. 6. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.