Noc venku podpoří lidi bez domova také letos, dojde i na hudbu

Noc venku podpoří lidi bez domova také letos, dojde i na hudbu

Přijďte si vyzkoušet, jaké to je spát na ulici a podpořte tímto lidi bez domova. Tak zní slogan Noci venku, charitativní akce, kterou ve většině měst pořádá Armáda spásy, Společnou cestou anebo S.A.D. Doslova anebo jen na podívanou to bude letos možné zakusit ve víc jak deseti městech. Na mnoha místech se kromě přednášení a různorodého pomáhání bude i hrát.

Brno chystá kromě vystoupení Biorchestru a SART také představení Divadla Bratislavská, na závěr dojde na promítání tematického dokumentu Mallory od Heleny Třeštíkové. Z Brna to vezmou Urband do Znojma a Ghost of You do Olomouce. Kromě těch zahraje v Olomouci i Kittchen, který zde promítne v premiéře klip ke skladbě Sudety. Liberec pak zahřeje třeba Bonus s Mary C. Kompletní přehled měst, která se letos účastní, stejně jako případný detailní program, naleznete na webových stránkách události.

Vstupné bude symbolické, resp. materiální – pořadatelé většinou prosí o polévky, čaje, konzervy, spodní prádlo či léky, které nejsou na předpis.

Noc venku, různá místa, 19. 11. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.