Nové album Paramount Styles vzniká v Praze, zatím se blíží koncert na Sedmičce

Scott McCloud Scott McCloud

Ta zpráva začíná výčtem jmen, s nimiž měl Scott McCloud co dočinění a jimiž hýbl světem post-punku: Soulside, Girls Against Boys, New Wet Kojak. Se svým současným projektem Paramount Styles je usazen v Praze a připravuje nové, třetí album. Mělo by sice vyjít až za rok, okusit ale bude možné už dříve – 17. listopadu ve strahovském klubu 007 zahraje sólo.

Praha je velké město, honosné a plné temnoty, stále svým způsobem tajemné i pro Američana, expata jako mě,” uvádí McCloud k svému současnému sídlu, které je mu stálou inspirací. „Myslím, že sny města udávají naše životy a obrazy těchto míst jsou pro nás výhradně důležité, zvlášť osobně, když tento svět nazíráme a vyrůstáme v něm po boku jeho lidí.

McCloud zanedlouho oslaví devětačtyřicet, padesátku by přitom rád oslavil s novým albem. Doprovodem k oslavám mu zatím bude řádně syrová sebranka Planety, jejichž letošní album Vzduch je hrob je vzduch rezonuje zvláště silně právě na podzim, což dosvědčuje i naše recenze.

Paramount Styles + Planety, Praha – 007, 17. 11. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.