Nylon Jail se po kouskách vrací zpět s dalším videosinglem

Nylon Jail se po kouskách vrací zpět s dalším videosinglem

Odchod, který oplakal nejeden fanoušek české alternativní scény. Když před dvěma lety ohlásili Nylon Jail konec, málokdo chápal, co se stalo. Nyní se však vrací zpět i s dalším střípkem skládačky – klipem k písni Man On The Dark Chair.

Man On The Dark Chair je v pořadí již čtvrtá ochutnávka z připravovaného alba, na které se fanoušci mohou těšit na jaře následujícího roku. To předznamenává dlouhá série singlů, které vycházejí zhruba v měsíčních rozstupech. Jádro v podobě Romana Vičíka a Jiřina Jiráka pokrývá veškeré hudební nástroje, které doplňují hostující bubeníci – Roman Vícha či Zdeněk Jurčík.

Singlem samotným se skalní fanoušek dostává do melancholické nálady s kapkou nostalgie. Známý kytarový noise, pro některé možná uši drásající, ovšem plný nespoutané energie. Klip vznikl ve spolupráci producentů Ondřeje Ježka a Petra Mlynáře, kteří jsou s kapelou spojeni již od jejího debutu My Heart Soars Like A Hawk z roku 2013.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.