Olomouc bude v zajetí elektroniky, na večírek Noshit dorazí KINØL, Aid Kid či Francois Svalis

Aid Kid Aid Kid Libor Galia

Bude to džungle, bio exploze, která naplní Patnáctku. Další pokračování Noshitu přinese hromadu novýho, od interpretů, přes komplexní diy vizuál, novej fotokoutek bože, noční nebe a UV flóru. Třetí Noshit zahalí Tma (Tomáš Martínek), minimal beaty, klavír a synth. Zpráva o velký noci a ukládání do hrobů.

Věřím, že pak nastoupí Francois Svalis, a jsem si jistej, že se zase předvede. Trojka je čínský šťastný číslo a Svalis je tak trochu číňan, tak se těším na hutnější experimenty a vrstvy beatů a perkusí, modulární meditace a jeho nahrávky z lesů.

KINØL je z norskýho moře vylovený mystérium. Jeho house a persona v sobě obsahuje i solidní performance. Vypadá to, že má celou scénu na rybářským háku a solí sledě přesně, jak to má rád. Tak jsem zvědav.

Bohoslužbu noci dovede ke slavnosti Zmrtvýchvstání Aid Kid. Nenápadná postavička za oltářem zvuku mnoha českých projektů. Na Noshitu nekopromisně a přímo k vykoupení celýho lidstva a vítězstvím nad smrtí vyčerpáním tancem.

Noshit no.3, Olomouc – 15Minut, 15. 4. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.