Pacino vydávají eponymní EP, pokřtí jej v Praze a Brně

Pacino, Beseda u Bigbítu 2018 Pacino, Beseda u Bigbítu 2018 Libor Galia

Pacino od vydání Půl litru země, „po kterém se jen zaprášilo, díky!”, vzkazuje kapela, neúnavně koncert co koncert navyšovali svůj standard dobře zahraného gigu a na zkušebnu a nové jams nezbývalo moc času.

Na dlouhohrajícího nástupce debutu si ještě chvíli musíme počkat, nicméně zákeřný výstřel od boku přichází od Pacino už teď: dobře známý modus operandi na novém čtyřskladbovém eponymním EP zůstává: riffy, hutná rytmika, řev a písničky, co si sebou neseš ještě hodně dlouho. Pokřtí jej v Praze a Brně.

„Nejde jen o jarní úklid před deskou – tyhle songy jsou už teď pevným kamenem v kánonu Pacina,” uvádí průvodní zpráva. „O obal se postaral opět Tomáš Mitura a sedmipalec vychází v nákladu 300 kusů s komiksem a download kódem, jak už je na labelu Stoned to Death zvykem.” Na koncertech v Praze a v Brně bude Pacino doprovázet bizoní smečka Raw Deal a taky zvláštní akce: za 200 korun na vstupu se dostaneš dovnitř i placku do ruky. Pokud o ni hodně nebudete stát, 150 je šifra.

Pacino + Raw Deal, Praha – Punctum Krásovka, 24. 5. 19
Pacino + Raw Deal, Brno – Bajkazyl, 25. 5. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.