PJ Harvey na podzim zavítá do pražské Lucerny

PJ Harvey, Primavera Sound 2011, foto Inma Varandela/Primavera Sound PJ Harvey, Primavera Sound 2011foto: Inma Varandela/Primavera Sound

Britská zpěvačka a písničkářka PJ Harvey, která letos vydala oceňované album Let England Shake se představí 27. října ve Velkém sále pražské Lucerny. V České republice zahraje vůbec poprvé.

Let England Shake je již její osmou sólovou nahrávkou; z její diskografie nejvíce ční úspěšná alba To Bring You My Love z poloviny devadesátých let či Stories From The City, Stories From The Sea, kterým načala minulou dekádu. PJ Harvey je také známá pro svou kolaboraci s Nickem Cavem, Markem Laneganem či frontmanem Radiohead Thomem Yorkem. Za zmínku dále stojí také její účinkování v pouštním projektu ex-kytaristy Kyuss a frontmana Queens of the Stone Age Joshe Hommea Desert Sessions.

Letošní deska Polly Jean je speciální také co se týče videoklipů, ve spoluprací s fotografem Seamusem Murphym se vizuálního zpracování dočkalo všech dvanáct skladeb, na některé z nich se můžete podívat zde.

Vstupenky si budete moci zakoupit v síti Ticketpro, předprodej začne 8. srpna v 9 hodin ráno.

PJ Harvey, Praha - Lucerna, 27.10. 11

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.