Never Sol Never Sol Anežka Horová

Ranní koncerty na střeše Lucerny. Never Sol zahraje spolu s Katarínou Málikovou

Sára Vondrášková alias Never Sol se vydá na jedinečnou výpravu do intimních krajin své hudební tvorby, s Katarínou Málikovou odehraje 12. června od osmi hodin akustický koncert na střeše pražské Lucerny. Zazní skladby z Chamaleo (2018) i z chystané alba Kataríny Málikové Pustovol, které má vyjít na podzim.

„Ranní koncert na střeše Lucerny je pro mě výjimečný v mnoha aspektech,” říká Vondrášková. „Ať už pro neobvyklou koncertní hodinu, hodně intimní atmosféru danou omezenou kapacitou nebo to, že si po dlouhé době zahraju opět společně s Katarínou, která na podzim vydává novou desku, ze které určitě pár skladeb zahraje.

Loni se už na střeše uspořádaly koncerty Ivy Bittové či Dana Bárty. „Experimentujeme s touto ranní hodinou, kdy místo piva se bude servírovat kafe a štrůdl. Lidé se budou moci porozhlédnout po právě probouzející Praze a po koncertě jít do práce a celý den budou naladěni touto událostí,” říká ke konceptu ranních koncertů a střechy Lucerny jako takové pořadatel Ondřej Kobza.

Never Sol + Katarína Máliková, Praha – střecha Lucerny, 12. 6. 19

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.