Please The Trees vzývají na nové desce newyorský genius loci

Please the Trees, foto Karin Zandrick Please the Treesfoto: Karin Zandrick

Stálice české alternativní scény, pražští Please The Trees, se po sérii živých nahrávek a splitku s Houpacími koni hlásí s novým studiovým počinem. Jméno i datum vydání si parta okolo Václava Havelky dosud střeží, pochlubila se však, že mastering svěřila do rukou Heby Kadryové, odbornici na slovo vzaté, toho času žijící za velkou louží.

Kadryová se ve svém newyorském studiu již věnovala například Ty Segall, The Mars Volta, Pontiak či ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead. A Please The Trees jsou nadšeni, že řady nyní rozšířili i oni. „Deska zní naprosto skvěle. Zatím nejlepší věc, kterou jsme dosud udělali,“ rozplývají se.

Dosud poslední studiové nahrávce Please The Trees, psychedelickému krasosmutnění A Forrest Affair, jsme se podívali na zoubek v naší recenzi, Václav Havelka se pak široce rozpovídal v našem rozhovoru. Připomeňme pak, že Havelka se věnuje i zajímavým vedlejším projektům. Experimentálním ambientem počínaje, filmovou hudbou konče.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.