Polský Open’er Festival hrdě hlásí: „Přijedou Franz Ferdinand, Justice a The xx!“

Nedávno jsme vás informovali, že prvním headlinerem letošního ročníku Open’er Festivalu se stala islandská zpěvačka Björk. A největší polský festival tahá z rukávu další zvučná jména. Dorazí skotští Franz Ferdinand a vzhledem k tomu, že právě připravují čtvrté studiové album, s vysokou pravděpodobností vyzkouší chytlavost nových písní na polském publiku. Ostrovní scénu budou reprezentovat rovněž indie-popoví snílci The xx či sólový projekt londýnského producenta Aarona Jeroma s názvem SBTRKT. První ohlášená jména doplňuje ještě francouzské eletronické duo Justice a polská písničkářka, klavíristka a houslistka Julia Marcell.

Letošní, v pořadí jedenáctý ročník Open’er Festivalu proběhne od 4. do 7. července na letišti Kosakowo v Gdyni. Vstupenky na celý festival stojí 370 zł, pro zájemce o kemping bude cena o něco vyšší, a to 410 zł. K dispozici jsou rovněž vstupenky jednodenní a dvoudenní.

Heineken Open’er, Gdynia (PL) – letiště Kosakowo, 4. - 7. 7. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.