Poslechněte si nové album Keitha Zarriella (Moon Casale) z The Shivers

Keith Zarriello Keith Zarriello

Už je to delší doba, co jsme vám představovali newyorské duo The Shivers a bylo to zrovna ve chvíli, kdy se cesty Keitha Zarriella a Australanky Jo Schornikow rozcházely po vydání alba More - prvního počinu na větším labelu. Oba pracovali na sólových projektech a Keith nyní představuje svou novou tvorbu pod jménem Moon Casale. Stejnojmenná debutová deska tohoto projektu vychází 8. ledna pouze digitálně na labelu Moonrise Records. Album je k poslechu zde.

Moon Casale také zveřejnil nový song I'm Goin' Straight To Hell, který se má na desce objevit, ale mezi skladbami na výše zmíněném webu ho nenajdete, k poslechu je zde.

Birth To Sound Records také nedávno vytvořili kompilaci toho nejlepšího od písničkáře Keithe Zarriella, která je k online poslechu na této stránce. Výběr zahrnuje skladby z období The Shivers, Keithovy sólové věci (nicméně i songy vydané pod značkou The Shivers zde zastoupené jsou spíše jeho sólové skladby než ty napsané s Jo Schornikow) a Moon Casale.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.