Pražský Underdogs' pohltí industriální temnota Petbrick

Petbrick Petbrick

Petbrick to začíná někde u EBM výplachu a končí u industriální temnoty – ve své autoritativnosti je ale debut I (2019) dua Cavalera & Adams mimořádně elegantní. I když se oba muzikanti vydali prozkoumávat pro ně ne tak známá pole, vyšli z toho jako zkušení cestovatelé žánry. Do tance s Igorem Cavalerou a Waynem Adamsem zve Heartnoize do pražského Underdogs' 6. listopadu.


Na přímočarém debutu zakládajícího člena Sepultury a producenta stojícího mimo jiné zaútočnými Big Lad se objevují i hostující vokalisté z Full of Hell a Integrity. „Na začátku stála ambice vyrábět ukrutný noise,” říká Cavalera a nálepku „Noise against naziscum” si dávají do erbu i nyní, kdy jim vychází debutová nahrávka. Ta se bude líbit nejen fanouškům toho, co Adams s Cavalerou udělali dříve (Big Lad, Death Pedals, Johnny Broke, Sepultura, Soulwax, Mixhell). Petbrick budou s debutovým albem koncertovat jen málo – pražský koncert je jedním z pouhých tří mimo Británii. Dvojici Wayne Adams (Big Lad, Death Pedals, Johnny Broke) a Igor Cavalera (Sepultura, Soulwax, Mixhell) do Prahy přiváží Heartnoize Promotion.

Petbrick, Praha – Underdogs', 6. 11. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.