Setlist pražského koncertu Metallicy je již potvrzen

Metallica Metallica

Blíží se druhý letošní Aerodrome Festival, který přivítá 8. července na holešovickém Výstavišti krom jiných kapel také Metallicu.

Jak už bylo řečeno dříve, Metallica si na svém aktuálním turné připravila pro své fanoušky speciální show na přání, která bude zahrnovat celkem sedmnáct skladeb vzešlých z jejich hlasování.  

Fanoušci z každé země, kde kapela hraje, si mohou vybírat vlastní setlist. V Česku do toho pražského postoupily například skladby Master Of Puppets, One, Enter Sandman, Fade To Black, The Unforgiven, Nothing Else Matters, Seek And Destroy, Battery, Sad But True nebo Whiskey In The Jar.

Jako osmnáctá zazní na koncertě nová skladba Lords of Summer (poslechnout si ji můžete níže), která je prvním zveřejněným počinem z chystané studiové desky. Soupis skladeb se podle slov pořadatelů festivalu velmi podobá tomu, jaký Metallica odehrála před pár dny na britském Glastonbury.

Aerodrome Festival otevře své brány v 15:00, a před Metallicou na něm zahrají norští Kvelertak, finští Children of Bodom a legendární Alice In Chains.

Vstupenky za 1690 korun jsou stále k dostání v sítích Eventim a Ticketportal.

Aerodrome Festival, Praha – Incheba Open Air - Výstaviště Holešovice, 8. 7. 14  

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.