Subject Lost modifikuje své vesmírné putování

Subject Lost Subject Lost

Nekonečná existenciální mezihvězdná pouť, kterou Subject Lost vypráví na svém posledním albu Expo Nova, se s přibývajícími světelnými léty mění a vyvíjí. I proto se k ní elektronický melancholik vrací s čerstvým EP Expo Nova Reconstruction.

Mezi třemi skladbami nalezneme alternativní verzi titulní písně, za kterou stojí Subject Lost, a dva remixy z pera ANS. Rozšiřující balíček k výpravné instrumentální sci-fi můžete ocenit libovolnou částkou.

Chcete-li si v únoru užít Subject Losta naživo, máte v nejbližších dnech dvě příležitosti. Již 20. února se představí v Kabinetu MÚZ, 25. února pak bude hostovat v pražském klubu Grid při křtu debutového alba křehkých Awali, které jsme před nedávnem představovali.

Subject Lost, Brno – Kabinet MÚZ, 20. 2. 15

Subject Lost, Praha – Grid/křest Awali, 25. 2. 15

Pro zajímavost uveďme, že Subject Lost se věnuje také grafikám. Jeho poslední výtvory Lost Prototypes si můžete prohlédnout a případně i objednat na speciálním webu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.