Festival na schodech Michalský výpad opět ožívá

Subject Lost Subject Lost Libor Galia

Pokud chcete uspořádat festival, potřebujete prostory, to je jasné. Co ale, když chcete donést lidem kulturu do centra města a vytvořit co nejútulnější atmosféru? Co takhle schody? Že je to i za těchto podmínek možné dokáží letos již počtvrté pořadatelé Michalského výpadu – festivalu v Olomouci. Akce již tradičně oživí poschodí vedoucí mezi kostelem sv. Michala a secesní vilou Primavesi.

Dvoudenní svátek všech žánrů hudby a umění odstartuje 19. května. Návštěvníci se za dobrovolné vstupné mohou těšit na nevyzpytatelného exhibicionistu Lazer Vikinga, introvertní vesmírnou elektroniku Subject Losta, brněnskou párty ve velkém stylu v podání Afrikacorpse, krapet lázeňského retra Zlatomil, z domácích pak vystoupí například Francois Svalis či banda Metro Chill out clubu v čele s Brigitte Noir.

Milovníci divadla mohou přijít na představení Tučňáci na arše v zábavném podání Divadla na cucky, filmovou projekci, případně, až omrzí kulturní program, se zajít podívat do design marketu, kde budou k obdivování i koupi výrobky umělců. A nakonec, o občerstvení také nouze nebude, o to se postarají vybraní olomoučtí kuchaři a restauratéři.

Festival Michalský výpad, Olomouc – Michalské schody, 19. 5. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.