Hudba a básně. Awali vysílá Embodied

Awali Awali

Awali, projekt Tamary Shmidt, kombinuje měkké vokály s experimentální elektronickou a moderní klasickou hudbou. Ani ne po roce přichází s dalším, tentokrát koncepčním albem, které kombinuje hudbu a básně. Ty jsou v angličtině a ruštině. První ochutnávka z Embodied je k poslechu níže, celé album by mělo vyjít do konce listopadu.

„Jde o potemnělý melancholický set, který zkoumá křehost a vnitřní sílu lidské bytosti,” uvádí Shmidt ke svému novému, v řadě třetímu albu. „Embodied má nový zvuk, nově pracuju s hlasem a nový koncept, jak nahlížím samotný formát alba.” To vedle básní obsahuje také fotografie. Album se bude skládat z dvojjazyčné básnické sbírky, na jedné straně s texty v angličtině, na druhé v ruštině.

Naposledy byla Awali k vidění na pražském Lunchmeatu, kde ji vizuálně doprovázela anglická figurativní malířka Francese Sandera. Přečtěte si také o Awali profilový článek Czech-It

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.