Subject Lost představuje své alter ego, jeho Moonspotter krouží kolem drum'n'bass

Subject Lost představuje své alter ego, jeho Moonspotter krouží kolem drum'n'bass

Případ Jekyll a Hyde po česku, kde však jeden není ten dobrý a druhý ten špatný a kde ten druhý zcela nepohlcuje toho prvního. Petr Adamec aka Subject Lost, jeden z nejpilnějších a nejosobitějších elektroniků tuzemské scény, představuje své hudební alter ego Moonspotter. Vesmírný poutník si jej vytvořil, aby mohl prezentovat svou drum'n'bassovou polohu a nevměšoval ji přitom do náladově i žánrově odlišného světa Subject Losta.

„Jako Subject Lost jsem ušel dlouhou cestu a za ty roky si vytvořil poměrně unikátní zvuk,“ říká Adamec a dodává: „Jako Subject Lost budu i nadále skládat a hrát ambient/soundtrack/post-rock/atd. a jako Moonspotter budu produkovat d'n'b (a s ním spojené žánry), což je muzika, kterou stále rád dělám.“

S Adamcovou novou, zběsilejší a tanečnější podobou se můžete rovnou seznámit. Elektronik totiž do světa pouští třípísňové EP Pioneers. Poslechnout a stahovat si jej můžete na Bandcampu.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.