Sziget přilévá do ohně a zveřejňuje 10 důvodů, proč jej navštívit

Jimmy Eat World Jimmy Eat World

Maďarský Sziget již není jen hudebním festivalem. Budapešťská, sedm dní trvající perla, která se již od roku 1993 koná na dunajském ostrově Óbudai, se rozrostla do monstrózních rozměrů s širokými kulturními přesahy.

Nedávno přidaná jména již tak hvězdného line-upu nyní pořadatelé doplňují dalšími hvězdami kvalitního mainstreamu. Do maďarské metropole dorazí Blink-182, Jimmy Eat World, Cee Lo Green a A Day To Remember, doprovodí je Casper a Fedde le Grand. A další zvučné hudební interprety prý ještě můžeme očekávat.

Organizátoři Szigetu navíc zveřejnili deset důvodů, proč festival navštívit. Snaží se tím poukázat na to, že Sziget už není jen o hudbě, ale je spíše velkou společenskou akcí pro každého. Ono desatero je následující:

1. Netradiční prostředí "Ostrovu Svobody"

2. Koncerty světových hvězd

3. Krásná Budapešť

4. 50 míst, kde se odehrává program

5. Sziget Beach

6. Rozmanitost programu

7. Moderní cirkus

8. Společenská hra Mission: Szitizien

9. Nové scény

10. Závěrečná B.My.Lake – Sziget Afterparty

Zároveň je dnes poslední možnost zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu. Pětidenní vstupenky bez ubytování v městečku Vás vyjdou na 179 euro, týdenní vstupenka i se stanovým městečkem pak na 209 euro. Od 1. května se obě ceny o 20 euro navýší.

Sziget 2014, Budapešť (HU) - ostrov Óbudai, 11.-18. 8. 14  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.