Teho Teardo a Blixa Bargeld představí v Praze večírek z nejčernějších

Teho Teardo a Blixa Bargeld představí v Praze večírek z nejčernějších

Před třemi lety vyprodali pražský Pilot Club, 18. září se vrátí na místo činu a do poněkud větších prostor. Dvojice Teho TeardoBlixa Bargeld za doprovodu smyčcového kvarteta představí v Paláci Akropolis svou nedávnou desku Nerissimo.

„Hudba plní v případě Bargelda a Tearda roli hlavního výrazového prostředku, ale ve výsledku jsou jejich nahrávky spíše temným, avantgardním a dekadentním divadelním představením. (...) Pod rukama Bargelda a Tearda vyrůstá filozofická a intelektuální, blahodárně deviantní pohádka pro dospělé, která vrací hudební expresi výrazně umělecký, někdy mírně teatrální, avšak povětšinou nesmírně inspirativní a na nápady bezedný přesah,“ psali jsme v našem Bedekru k zatím poslední kooperaci italského skladatele a industriálního básníka a i z toho je nejspíš patrné, který ze zářijových koncertů se jistojistě vyskytne v našem hledáčku.

Vstupenky v hodnotě 770 Kč pořídíte v klasických předprodejích.

Teho Teardo + Blixa Bargeld, Praha – Palác Akropolis, 18. 9. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.