The Drums jsou zpět s novým singlem

The Drums - The Drums The Drums - The Drums

Americká indie popová dvojice The Drums zveřejnila nový singl Magic Mountain. Poté, co oba zakládající členové začali pracovat na svých sólových deskách, které měly vyjít v roce 2013, ale zatím jsou v nedohlednu, visel nad novým materiálem od The Drums otazník.  

Frontman Jonny Pierce vypustil už před dlouhou dobou sólový singl I Didn't Realize a hostoval ve skladbách jiných, například dánského producenta Trentemøllera nebo amerického producenta avart-popu Matthew Deara. Druhý člen The Drums Jacob Graham založil projekt Cascading Slopes a v březnu oznámil, že album vyjde letos a budou na něm jednoduché folkové písničky s využitím analogových syntezátorů.

Kdy se dočkáme sólových projektů je stále nejisté, ale dost možná tu bude dříve nové album The Drums. Nasvědčuje tomu první společná skladba po třech letech od doby, kdy vyšla jejich druhá nahrávka Portamento a také to, že kapela na podzim vyráží na americké turné. Jonny Pierce okomentoval přístup skupiny, kterou nyní tvoří pouze zakládající duo: „Společně máme jediný cíl: opustit veškeré představy, jaké kdo má o The Drums a nahrát písničky tak velké a majestátní, jaké je chceme mít.

Skladbu Magic Mountain si můžete poslechnout ve videoklipu:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.