The Flaming Lips nahrávají s Ke$hou

The Flaming Lips The Flaming Lips

Oklahomští neo-psychedelici a milovníci hudebního experimentu, megalomanství a pestrobarevnosti The Flaming Lips zřejmě překypují tvůrčími nápady. Sotva vydali před pár dny svou novou desku The Terror, už oznamují, že jsou zpět ve studiu. Společnost jim v něm dělá zpěvačka a rapperka Ke$ha.

The Flaming Lips očividně rádi spolupracují s různými hosty. Důkazem budiž jejich loňská deska The Flaming Lips and Heady Fwends, na níž držitelé Grammy nahráli skladby třeba s Bon Iver, Tame Impala, Nickem Cavem, Yoko Ono či právě Ke$hou (níže si můžete poslechnout jejich společný song 2012 (You Must Be Upgraded)). Spolupráce s Ke$hou se nejspíš osvědčila a The Flaming Lips se s ní tak rozhodli nahrát celou desku. Bude se jmenovat Lip$ha.

Je zábavná, je skromná. Je rebelka. Je všechno. Je úžasná,“ nešetří na nekompromisní zpěvačku chválou výstřední frontman The Flaming Lips, Wayne Coyne.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.