These New Puritans zahrají v listopadu v Praze na Stimul Festivalu

Londýnská skupina These New Puritans v čele s bratry Barnettovými k nám zavítá představit živě aktuální desku Field of Reeds. Kapela si svou žánrovou cestu proklestila od post punku až k experimentálnímu minimalistickému popu a v minulosti předskakovala například Björk. These New Puritans zahrají 20. listopadu v pražské MeetFactory jako hlavní hvězda Radio Wave Stimul Festivalu.

Kromě nich festival přiveze do Prahy i Johna Parishe, spolupracovníka PJ Harvey, známého také jako skladatele filmové hudby a sólového hudebníka. Jeho koncert se odehraje 4. listopadu v Lucerna Music Baru a doprovodí ho čeští OTK. Dalším účinkujícím v pořadí nejdříve konaného koncertu bude polský skladatel elektronické hudby Zbigniew Karkowski, který potěší příznivce noisu a vystoupí 27. října v Café v lese. Specialitou festivalu bude i koncert Tomáše Dvořáka aka Floexe, který bude hrát 5. listopadu ve Studiu 1 Českého rozhlasu se vstupem zdarma.

Informace o vstupenkách na jednotlivé koncerty najdete na webu Stimul Festivalu. Lístky seženete v obvyklých předprodejích a nejvýhodněji vám vyjde permanentka za 690 Kč, za kterou můžete jít na všechna vystoupení.

Stimul Festival 2013:

Zbigniew Karkowski, Praha – Café v lese, 27. 10. 13

John Parish+OTK, Praha – Lucerna Music Bar, 4. 11. 13

Floex, Praha – Studio 1 – Český rozhlas, 5. 11. 13

These New Puritans, Praha – MeetFactory, 20. 11. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.